• Detail firmy

Pavel Šik

Základní popis

Nabízíme truhlářské práce. Zaměřujeme se na eurookna, špaletová okna, vchodové a interiérové dveře, vestavěné skříně, schody a další.

Adresa

Smrková 146
330 01 Kyšice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10386602
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Stavební truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 945 721
Fax: +420 377 945 305

Kontaktní osoba

Pavel Šik - Majitel

Mobil: +420 604 744 547
Další firmy v oboru

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o. působí v okolí města Strážov a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště) nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

Truhlářství - Irena Stručková

Firma nabízí truhlářské práce. Výroba nábytku na zakázku, například komody, skříně, postele, stoly, stolky pod PC/TV, dětské pokoje, obývací stěny. Dále vyrábíme kuchyňské linky.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.