• Detail firmy

Pavel Sedláček

Základní popis

Firma zabývající se výrobou a montáží nábytku, bytových doplňků, kuchyňských linek, okenních parapetů, žaluzijí, obkladů stěn a stropů. Také vyrábíme dřevěné květináče standartně vyrobené nebo na přání zákazníka.Prodej spojovacího materiálu.e-shop

Adresa

Protifašistických bojovníků 133/I.
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67157726
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: sedlaceksobeslav@seznam.cz
WWW: www.sedlacek-sobeslav.cz

Kontaktní osoba

Pavel Sedláček - Majitel

Mobil: +420 607 607 194
Další firmy v oboru

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.