• Detail firmy

Pavel Šalom

Základní popis

Provádění staveb, zateplovacích fasádních systémů, rekonstrukcí i novostaveb, dřevostaveb. Nabídka úprav vnitřních prostor včetně štukatérských prací.

Adresa

Přehvozdí 63
281 63 Přehvozdí

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49764063

Výrobky, činnosti

Provádění staveb, zateplovacích fasádních systémů

Provádění staveb, zateplovacích fasádních systémů, rekonstrukcí i novostaveb, dřevostaveb. Nabídka úprav vnitřních prostor včetně štukatérských prací.

Kontaktní osoba

Pavel Šalom - Majitel

Mobil: 737 875 935
Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.