• Detail firmy

Pavel Rosprim

Základní popis

Provádíme sklenářské práce v dílně i na místě u zákazníků po celé ČR - zakázková i sériová výroba. Nabízíme barevná skla a skleněné obklady pro obložení stěn za kuchyňskou linkou, stěn v koupelně i jinde v interiéru.

Adresa

Šumavská 3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48862274
DIČ:  CZ7407313991
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  9
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Sklenářské práce

Zajišťujeme sklenářské práce - řezání skla, řezání bezpečnosních skel s fólií 3.3.1 až 6.6.4, řezání bezpečnostních skel dle přání zákazníka.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 734 356
E-mail: pavel.rosprim@seznam.cz
WWW: www.sklenarstvi-brno.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rosprim - Majitel

Další firmy v oboru

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.