• Detail firmy

Pavel Rejman

Základní popis

Doprava silniční, nákladní - vnitrostátní Doprava silniční, nákladní - mezinárodní Spediční a logistické služby pro silniční dopravu Kurýrní služby s použitím vlastních dopravních prostředků

Adresa

Na Návrší 2029/5
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44614047
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní doprava.

Doprava silniční, nákladní - vnitrostátní Doprava silniční, nákladní - mezinárodní Spediční a logistické služby pro silniční dopravu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 544 555
Mobil: +420 602 456 788
E-mail: sped.rejman@quick.cz
WWW: www.sped-rejman.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rejman - Majitel

Pobočky

rejman logistics, s. r. o.
Na Návrší 2029/5
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.