• Detail firmy

Pavel Reiser

Základní popis

Stavební firma která působí v Ústeckém a částečně Libereckém a Středočeském kraji. Nabízíme realizaci rekonstrukce domu, rekonstrukce bytů, bytových jáder, stavba plotů, výkopové práce, připojení kanalizace a další stavební a pomocné práce.

Adresa

Máchova 157
411 11 Sulejovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46720154

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Kontaktní údaje

E-mail: stavba.reiser@seznam.cz
WWW: www.stavba.majestat.cz

Kontaktní osoba

Pavel Reiser - Majitel

Telefon: 723 551 235
E-mail: stavba.reiser@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.