• Detail firmy

Pavel Rauch

Základní popis

Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění. Nabízíme konstrukce z profilů Bosch-Rexroth, ALUTEC K&K, Beewatec a TS-system. Zabýváme se obráběním a výrobou kovových výrobků a konstrukcí.

Adresa

Do Kytorek 85
330 11 Záluží

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87675757
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava a zušlechťování kovů

Povrchová úprava a zušlechťování kovů

Kontaktní údaje

E-mail: Pavel.Rauch@Kovo-Rauch.cz
WWW: www.kovo-rauch.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rauch - Majitel

Mobil: +420 721 088 998
E-mail: Pavel.Rauch@Kovo-Rauch.cz
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.