• Detail firmy

Pavel Rauch

Základní popis

Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění. Nabízíme konstrukce z profilů Bosch-Rexroth, ALUTEC K&K, Beewatec a TS-system. Zabýváme se obráběním a výrobou kovových výrobků a konstrukcí.

Adresa

Do Kytorek 85
330 11 Záluží

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87675757
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava a zušlechťování kovů

Povrchová úprava a zušlechťování kovů

Kontaktní údaje

E-mail: Pavel.Rauch@Kovo-Rauch.cz
WWW: www.kovo-rauch.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rauch - Majitel

Mobil: +420 721 088 998
E-mail: Pavel.Rauch@Kovo-Rauch.cz
Další firmy v oboru

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.

SEDRA-TOOLS s.r.o.

Nabízíme strojírenskou výrobu, výrobu ozubených kol a hřebenů , různých upínacích a montážních přípravků. Zaměřujeme se jak na dodávky nízkosériových či kusových dílů a sestav pro obráběcí stroje a ostatní produkty. Dodáváme jak jednotlivé součásti, tak i montované celky a sestavy. Neváhejte nás navštívit.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.