• Detail firmy

Pavel Rádl

Základní popis

Zabýváme se výrobou kovových konstrukcí. Provádíme svařování nerezu a zámečnické práce.

Adresa

Horní Lukavice 24
334 01 Horní Lukavice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10360115

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 982 765
E-mail: kovo.radl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rádl - Majitel

Telefon: +420 723 111 740
Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.