• Detail firmy

Pavel Přibyl

Základní popis

Upravujeme interiéry umělým kamenem - materiál polymerní kámen z podblanicka, CORIAN, STARON. Zhotovíme kuchyňské desky, barové pulty, koupelny, umyvadla

Adresa

Načeradec 130
257 08 Načeradec

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62471911

Výrobky, činnosti

materiál polymerní kámen z podblanicka, CORIAN

Upravujeme interiéry umělým kamenem-materiál polymerní kámen z podblanicka,CORIAN,STARON.Zhotovíme kuchyňské desky,barové pulty,koupelny,umyvadla

Kontaktní údaje

E-mail: model.design@seznam.cz
WWW: www.model-design.cz

Kontaktní osoba

Pavel Přibyl - Majitel

Mobil: +420 777 731 339

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.