• Detail firmy

Pavel Pomichálek

Základní popis

Zajišťujeme silniční nákladní dopravu, vnitrostátní a mezinárodní přepravu či přepravu zboží nákladními a dodávkovými vozy.

Adresa

U Nemocnice 380
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15344975
  • Služby

Výrobky, činnosti

doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 715 600
E-mail: pajale@volny.cz
WWW: www.autodoprava-pomichalek.cz

Kontaktní osoba

Pavel Pomichálek - Majitel

Mobil: +420 776 724 341
Další firmy v oboru

SEPPA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se svozem, výkupem, recyklací a prodejem sběrového papíru, plastů a jiných druhů odpadů. Zajišťujeme kontejnerovou a kamionovou dopravu. Nabízíme pronájem lisů a drtičů. Poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.