• Detail firmy

Pavel Pešata

Základní popis

Komplexním dodávky vzduchotechniky, klimatizace, měření a regulace včetně projektové dokumentace. Zajišťujeme montáž a záruční i pozáruční servis.

Adresa

Klučenice 107
262 56 Klučenice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45088373

Výrobky, činnosti

Komplexním dodávky vzduchotechniky, klimatizace.

Komplexním dodávky vzduchotechniky, klimatizace, měření a regulace včetně projektové dokumentace. Zajišťujeme montáž a záruční i pozáruční servis. Provádíme revize požárních klapek, ventilů a požárních uzávěrů.

Kontaktní údaje

E-mail: pesata@seznam.cz
WWW: www.vzduchotechnika.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Pavel Pešata - Majitel

Mobil: +420 775 763 097
Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.