• Detail firmy

Pavel Pavlín

Základní popis

Výroba strojních součástí a nožů včetně jednoduchých střižných nástrojů pro kartonážní, textilní i kožedělný průmysl.

Adresa

Branky 242
756 45 Branky na Moravě

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69589909

Výrobky, činnosti

Výroba strojních součástí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 314 967
E-mail: pavelpavlin@email.cz
WWW: www.nastrojarstvipp.wbs.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Pavlín - Jednatel

Další firmy v oboru

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.