• Detail firmy

Pavel Otevřel - montáž sádrokartonu

Základní popis

Nabízíme veškeré sádrokartonářské práce, půdní vestavby. Montáže všech podhledů ze sádrokartonu - z minerálních kazet, podhledy akustické, příčky. Provádíme zateplování - plášťů budov, fasády - aktuálními materiály. Stálobarevné omítky Baumit

Adresa

Drnovice 632
683 04 Drnovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72327596

Výrobky, činnosti

sádrokartonářské práce, půdní vestavby

Kontaktní údaje

E-mail: pavelotevrel@tiscali.cz
WWW: www.sadrokartonyfasady.cz

Kontaktní osoba

Pavel Otevřel - Majitel

Mobil: 777 885 029

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.