• Detail firmy

Pavel Orság - DOPRAVA s.r.o.

Základní popis

Firma se zaměřuje na expresní kusovou přepravu zboží po celé Evropě a zajišťuje spediční a zprostředkovatelské služby v oblasti dopravy

Adresa

Sklený Kopec 1849
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27781046
DIČ:  CZ27781046

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na expresní kusovou přepravu zboží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 602 254
E-mail: pavelorsag1@seznam.cz
WWW: www.autodopravaorsag.cz

Kontaktní osoba

Pavel Orság - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 777 202 254
Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

František Poláček

Zajišťujeme jeřábnické práce, převozy palet a paletového zboží, nákladní autodopravu. Disponujeme valníkem 8t s HR, V3S 8t a Tatrou 20t. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.