• Detail firmy

Pavel Opatrný

Základní popis

Revize elektroinstalací do 1000 V, elektrospotřebičů a ručního nářadí. Nabídka elektromontážních a elektroinstalačních prací.

Adresa

U bažantnice 402/5
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74669486

Výrobky, činnosti

elektroinstalace

Revize elektroinstalací do 1000 V, elektrospotřebičů a ručního nářadí. Nabídka elektromontážních a elektroinstalačních prací.

Kontaktní údaje

E-mail: opatrny@opelektro.cz
WWW: www.opelektro.cz

Kontaktní osoba

Pavel Opatrný - Jednatel

Mobil: 733 119 258
Další firmy v oboru

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.