• Detail firmy

Pavel Nyklíček

Základní popis

Nabízíme renovace dveří, zárubní, nábytku, kuchyňských linek, bytových jader i vestavěných skříní. Dále provádíme drobné sklenářské práce. Poskytujeme

Adresa

Chodská 416
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45955875

Výrobky, činnosti

Renovace dveří, zárubní, nábytku,kuchyňskýc hlinek

Nabízíme renovace dveří, zárubní, nábytku, kuchyňských linek, bytových jader i vestavěných skříní. Dále provádíme drobné sklenářské práce. Poskytujeme konzultace u zákazníků.

Kontaktní osoba

Pavel Nyklíček - Majitel

Mobil: +420 605 820 335
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.