• Detail firmy

Pavel Nový

Základní popis

Profesionální a spolehlivé služby, které obsahují kompletní portfólio pro dokonalé naplánování vaší cesty. Služby v oblasti cestovního ruchu, a to jak pro jednotlivce, tak také pro rodiny s dětmi, kolektivy, školní skupiny nebo firemní klienty.

Adresa

Sokolská 41
312 00 Plzeň 2 - Lobzy

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87387328

Výrobky, činnosti

Profesionální a spolehlivé služby, které obsahují

kompletní portfólio pro dokonalé naplánování vaší cesty. a to jak pro jednotlivce, tak také pro rodiny s dětmi, kolektivy, školní skupiny

Kontaktní údaje

E-mail: procesty@procesty.cz
WWW: www.procesty.cz

Kontaktní osoba

Pavel Nový - Generální ředitel

Telefon: 728 868 666
E-mail: procesty@procesty.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

I.B.Z. - velkoobchod pneu s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem pneumatik, alu kol a příslušenství. Vybírat můžete také v našem internetovém obchodě. Provozujeme pneuservis pro nákladní i osobní vozy.