• Detail firmy

Pavel Novák

Základní popis

Instalace plovoucích podlah v domácnostech i firemních objektech. Odborné poradenství, výběr vhodného typu podlahy a doprava materiálu. Samozřejmostí je přehledný ceník a garance vysoké kvality služeb.

Adresa

Pod Loretou 343/14
293 06 Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88252701

Výrobky, činnosti

Montáž plovoucích podlah

v domácnostech i firmách. Odborné poradenství a doprava materiálu. Přehledný ceník a garance vysoké kvality služeb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@plovoucky.eu
WWW: www.plovoucky.eu

Kontaktní osoba

Pavel Novák - Majitel

Mobil: +420 777 157 468
E-mail: info@plovoucky.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMING s.r.o.

Specializujeme se na stavební práce. Realizujeme zednické, malířské a podlahářské práce. Zajišťujeme dodání a stavbu lešení. Provádíme antikorozní ochranu ocelových konstrukcí.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!