• Detail firmy

Pavel Neumann

Základní popis

Nabídka montáží tepelných čerpadel a podlahového i klasického topení a služeb v oblasti plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace.

Adresa

Arménská 1372/10
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64584101

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn - montáž

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 413 772
Fax: +420 272 730 174
E-mail: info@neu-tzb.cz
WWW: www.neu-tzb.cz

Kontaktní osoba

Pavel Neumann - Majitel

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.

Máška - izolace, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a montáže tepelných, chladových a akustických izolací, šitých izolačních pouzder na tělesa turbín, ventilů a strojních zařízení, která přesahují teplotu 1000 °C, izolačních skruží s AL polepem i bez polepu a standardních i nestandardních rozměrů dle požadavků zákazníka