• Detail firmy

Pavel Neruda

Základní popis

Výroba, dodávka a montáž schválených tažných zařízení pro osobní, nákladní a užitková vozidla a autobusy. Provoz velkoobchodu.

Adresa

Jižní 464
533 03 Dašice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11134071

Výrobky, činnosti

Výroba, dodávka a montáž tažných zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: dsklad@sportjacht.cz

Kontaktní osoba

Pavel Neruda - Majitel

Mobil: +420 602 486 897
E-mail: dsklad@sportjacht.cz
WWW: www.taznazarizeni.pardubicko.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba

Věnujeme se zakázkové výrobě přívěsných vozíků. Náš výrobní program zahrnuje přívěsy do 1,8t, přívěsy do 3,5t, přívěsy pro osobní automobily, realizujeme rovněž nástavby a přestavby vozíků. Dodáváme veškeré příslušenství i náhradní díly a v neposlední řadě zajišťujeme kompletní servis přívěsů. Požadavky zákazníků řešíme individuálně. Neváhejte se na nás obrátit.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.