• Detail firmy

Pavel Mráz

Základní popis

Nabízím taneční kurzy pro začínající i pokročilé tanečníky. Výuka tance probíhá pomocí individuálních lekcí u klientů doma, popřípadě v jiných prostorách, které si klienti sami vyberou. Nabízím také sestavení choreografie pro svatební tanec.

Adresa

Chválenice 195
332 05 Chválenice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74143476

Výrobky, činnosti

Taneční kurzy

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.mraz@tanceni-doma.cz
WWW: www.tanceni-doma.cz

Kontaktní osoba

Pavel Mráz - Majitel

Telefon: 723 547 776
E-mail: pavel.mraz@tanceni-doma.cz
Další firmy v oboru

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.