• Detail firmy

Pavel Morávek

Základní popis

Výstavba schodiště představuje nemalou položku rozpočtu každé novostavby, proto se nenechte ošidit a pozvěte si někoho, kdo tomu rozumí.

Adresa

Hlavní 28
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69768251

Výrobky, činnosti

Konstrukce schodišť

Kontaktní údaje

Mobil: +42 060 457 139
WWW: www.zelezobetonoveschody.cz

Kontaktní osoba

Pavel Morávek - Majitel

Mobil: +420 604 579 139
E-mail: pamor33@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.