• Detail firmy

Pavel Mokoš, s.r.o.

Základní popis

Provádíme údržbu zeleně, parků, zahrad. Rizikové kácení stromů (i z plošiny). Kácení a likvidace dřevin a nežádoucích rostlin, štěpkování dřevního odpadu. Provedeme odstranění pařezů frézováním, strojní sečení trávy, sečení příkopů. Prodej dřeva.

Adresa

Staniční 1222/48
312 00 Bukovec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26331951

Výrobky, činnosti

Provádíme údržbu zeleně, parků, zahrad.

Rizikové kácení stromů (i z plošiny),nežádoucích rostlin, štěpkování dřevního odpadu. Provedeme odstranění pařezů frézováním, strojní sečení trávy.

Kontaktní údaje

E-mail: hana.mokosova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Hana Mokošová - Jednatel

Mobil: 602 262 103
Mobil: 606 666 855
E-mail: hana.mokosova@seznam.cz
E-mail: www.udrzbazeleneplzen.c

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.