• Detail firmy

Pavel Mazurek

Základní popis

Provádíme nové střechy, celkové rekonstrukce nebo částečné opravy střech, tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce.

Adresa

Hložkova 1263
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13092413

Výrobky, činnosti

Provádíme nové střechy, celkové rekonstrukce.

Částečné opravy střech, tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 509 283

Kontaktní osoba

Pavel Mazurek - Majitel

Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

WMX Sp. z o.o.

Společnost byla založena na jaře roku 2014roku, obchodní zaměření zahrnuje: - služby v oblasti stavebnictví, a to zejména v monolitické konstrukce - Stavební materiály obchodu