• Detail firmy

Pavel Lukáš

Základní popis

Naše společnost zajistí komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zpracování dokumentace požární ochrany, školení bezpečnosti práce. Projektování v oblasti požární bezpečnosti staveb.

Adresa

Nosálovská 338
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10104305
DIČ:  CZ5506112117
  • Služby

Výrobky, činnosti

Požární ochrana a bezpečnost práce – PO A BOZP

Zpracování dokumentace požární ochrany, školení bezpečnosti práce. Zajistíme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 344 476
Mobil: +420 603 830 518
Fax: +420 517 344 476
E-mail: po.tespo@quick.cz
WWW: www.potespo.cz

Kontaktní osoba

Pavel Lukáš - Majitel

Další firmy v oboru

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.