• Detail firmy

Pavel Lipanský

Základní popis

: Nabídka vyhledání vodních zdrojů, čerpacích zkoušek, odběrů vzorků a rozborů vody. Průzkum a sanace znečištění. Zajištění vrtných prací.

Adresa

Ke Klimentce 2436/8
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13828932
  • Služby

Výrobky, činnosti

vyhledání vodních zdrojů

: Nabídka vyhledání vodních zdrojů, čerpacích zkoušek, odběrů vzorků a rozborů vody. Průzkum a sanace znečištění. Zajištění vrtných prací.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 363 918
Mobil: 605 754 777
E-mail: lipansky@watersystem.cz
WWW: www.watersystem.cz

Kontaktní osoba

Pavel Lipanský - Majitel

Mobil: 602 363 918
Další firmy v oboru

MONITORING s.r.o.

Poskytujeme komplexní laboratorní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Provádíme chemický rozbor vody, rozbory pitné vody, rozbory vody bazénů, rozbory odpadů a odpadních vod, testy alkoholu na metanol, rozbory sedimentů z rybníků, rozbory zemin a zemědělské půdy a mnoho dalšího.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.