• Detail firmy

Pavel Líbenek

Základní popis

Firma provádí demontáž a montáž všech klempířských prvků včetně nátěrů. Sedlové střechy ve všech materiálech včetně střešních oken a zateplení. Práce ve výškách provádí firma horolezeckou technikou bez lešení.

Adresa

Jízdarenská 1
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48225452
DIČ:  CZ480605069
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klempířství, pokrývačství, izolatérské práce

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.libenek@volny.cz
WWW: www.volny.cz/pavel.libenek/

Kontaktní osoba

Pavel Líbenek - Jednatel

Mobil: +420 602 420 625
E-mail: pavel.libenek@volny.cz
Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.