• Detail firmy

Pavel Kyzlink

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti videografiky, DVD autoringu a filmové postprodukce. Návrhy a realizace znělek. Natáčení propagačního videa.

Adresa

Erbenova 820
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67898301

Výrobky, činnosti

Produkční a postprodukční společnosti

Kontaktní údaje

E-mail: kyslik@email.cz
WWW: www.kyslik.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kyzlink - Majitel

Mobil: +420 607 642 848
Další firmy v oboru

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.