• Detail firmy

Pavel Kühtreiber

Základní popis

Firma Kühtreiber vyrábí a dodává vzduchotechnické filtry pro filtraci atmosferického vzduchu, pro použití ve všech typech vzduchotechnických zařízení, v rozměrech dle požadavků zákazníka. Filtry jsou vyrobeny z moderních filtračních materiálů.

Adresa

Kamenice 489
588 23 Kamenice

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62856936
DIČ:  CZ7410184529

Výrobky, činnosti

vyrábí a dodává vzduchotechnické filtry

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.kuht@seznam.cz
WWW: kapsove-filtry.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Kühtreiber - Majitel

Mobil: +420 724 342 513
E-mail: pavel.kuht@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

RECEO s.r.o.

Zabýváme se filtrací průmyslových olejů a emulzí. Provádíme odstraňování vody z oleje, čištění strojů a nádrží, realizujeme výměny kapalin a měření čistoty olejů. Chráníme životní prostředí.

MAHLE Filter Systems s.r.o.

Dodáváme filtry na kapaliny, filtry pro strojírenství a fluid management, separátory, vzduchové filtry, filtry pro hydraulické a mazací okruhy a automatické filtry se zpětným proplachem. Díky našim produktům můžete filtrovat kapalné produkty, provozní kapaliny a vody v průmyslových procesech.