• Detail firmy

Pavel Kubánek

Základní popis

Nabízíme malířské, lakýrnické, zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme montáže sádrových štuků včetně zateplování domů, tmelení.

Adresa

Bachova 1568/3
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15002977

Výrobky, činnosti

Malířské, lakýrnické, zednické, obkladačské práce

Nabízíme malířské, lakýrnické, zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme montáže sádrových štuků včetně zateplování domů, tmelení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 904 291
E-mail: elbak@seznam.cz
WWW: www.elbak.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kubánek - Majitel

Mobil: +420 775 342 009
Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

Kapitán Praha s.r.o.

Nabízíme profesionální malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky Variopaint, antické zeminy florentské, benátský štuk, stěrkování stěn a mnoho dalšího.