• Detail firmy

Pavel KRUŠEK

Základní popis

Nabídka membránové filtrace kapalin, výroba dusíku separací ze stlačeného vzduchu. Sterilizace kapalin a plynů filtrací, sušení stlačeného vzduchu.

Adresa

Madridská 763/11
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71647732

Výrobky, činnosti

membránové filtrace kapalin

- výroba dusíku separací ze stlačeného vzduchu. Sterilizace kapalin a plynů filtrací, sušení stlačeného vzduchu.

Kontaktní údaje

Fax: +420 271 752 418
E-mail: info@serviceair.cz

Kontaktní osoba

Pavel Krušek - Majitel

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.