• Detail firmy

Pavel Křenovský

Základní popis

Provádíme svářečské práce, výrobu zábradlí z nerezu a zámečnickou kovovýrobu.

Adresa

Zlechov 202
687 10 Zlechov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47348887

Výrobky, činnosti

Provádíme svářečské práce

- výrobu zábradlí z nerezu a zámečnickou kovovýrobu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 906 345
E-mail: info@svarecskeprace.cz
WWW: www.svarecskeprace.cz

Kontaktní osoba

Pavel Křenovský - Majitel

Další firmy v oboru

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.