• Detail firmy

Pavel Krejčík - ANTÉNKY

Základní popis

Prodej, montáž a servis antén, satelitní techniky a kamerových systémů. Zajištění servisu a oprav audiovizuální techniky.

Adresa

Severozápadní II 331/2
141 00 Praha 4 - Záběhlice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63651050
  • Služby

Výrobky, činnosti

Satelitní technika, kamerové systémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 770 228
Telefon: +420 272 761 725
E-mail: antenky@email.cz
WWW: www.antenky.cz

Kontaktní osoba

Pavel Krejčík - Majitel

Mobil: +420 603 567 000
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.