• Detail firmy

Pavel Krejčí

Základní popis

Prodej vín a destilátů. Vína jakostní, predikátní, barrique, botritická, archivní, ledová, slámová, jak pro přímou spotřebu, tak i pro váš archiv.

Adresa

Uhelný trh 414/9
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43927327
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej vín a destilátů.

Vína jakostní, predikátní, barrique, botritická, archivní, ledová, slámová, jak pro přímou spotřebu, tak i pro váš archiv.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 239 600
Mobil: +420 725 827 032
E-mail: vino@dvornivinoteka.cz
WWW: www.dvornivinoteka.cz

Kontaktní osoba

Pavel Krejčí - Majitel

Mobil: +420 602 322 319
Další firmy v oboru

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.