• Detail firmy

Pavel Kreisinger

Základní popis

Nabízíme elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Montujeme tepelná čerpadla, solární panely a centrální vysavače.

Adresa

Libeň 93
252 41 Libeň

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49258591

Výrobky, činnosti

Nabízíme elektroinstalační,vodoinstalatérské práce

Nabízíme elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Montujeme tepelná čerpadla, solární panely a centrální vysavače.

Kontaktní údaje

E-mail: kreisinger@insstar.cz
WWW: www.insstar.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kreisinger - Majitel

Mobil: 608 467 359
Další firmy v oboru

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.