• Detail firmy

Pavel Krayzel

Základní popis

Nabízím komplexní služby v oblasti vývoje software a webových aplikací. Desktopové i webové aplikace, aplikace pro sociální sítě, int. obchody a celou řadu dalších služeb v oblasti software a moderních technologií (analytické práce, konzultace).

Adresa

Poupětova 1383/13
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74568744

Výrobky, činnosti

Webdesign a tvorba www stránek.

Kontaktní údaje

WWW: www.krayzel.com

Kontaktní osoba

Bc. Pavel Krayzel - Majitel

Mobil: 728 554 884
E-mail: pavel@krayzel.com
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.