• Detail firmy

Pavel Král - AVControl

Základní popis

Hlavním zaměřením firmy je výroba a prodej doplňků k audiovizuální technice - kabely, konektory, konstrukční prvky, přípojná místa a systémy, náhradní díly apod. Nabízíme také instalaci vaší projekční techniky a zajištění jejího servisu.

Adresa

nám. F. X. Svobody 46
252 10 Mníšek pod Brdy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74456954
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej doplňků k audiovizuální technice

Kontaktní údaje

E-mail: info@avcontrol.cz
WWW: www.avcontrol.cz

Kontaktní osoba

Pavel Král - Jednatel

Mobil: +420 776 175 041
Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.