• Detail firmy

Pavel Kraft

Základní popis

Nabízím elektronické zabezpečení objektů s možností připojení na PCO, instalace kamerového systému, opravy a prodej výpočetní techniky.

Adresa

Poděbradova 245
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87444330

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečení objektů

Kontaktní údaje

E-mail: pa.kraft@seznam.cz
WWW: www.ezs-kraft.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kraft - Majitel

Mobil: +420 603 712 013
Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

Fire Conn, s.r.o.

Specializujeme se na protipožární ochranu. Nabízíme PCO pro hasičské záchranné vozy a trezor na objektové klíče. Poskytujeme přímé připojení na službu PCO HZS formou komplexní dodávky. V oblasti požární ochrany provádíme posouzení požární bezpečnosti, posouzení požárního rizika, požární dozor a poradenskou činnost. Také nabízíme zabezpečovací technikou formou komplexní dodávky.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.