• Detail firmy

Pavel Kraft

Základní popis

Nabízím elektronické zabezpečení objektů s možností připojení na PCO, instalace kamerového systému, opravy a prodej výpočetní techniky.

Adresa

Poděbradova 245
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87444330

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečení objektů

Kontaktní údaje

E-mail: pa.kraft@seznam.cz
WWW: www.ezs-kraft.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kraft - Majitel

Mobil: +420 603 712 013
Další firmy v oboru

MIJAVA spol. s r.o.

Specializujeme se na elektro - instalace, kamerové systémy, zabezpečovací zařízení, topení, automatické kotle, vodoinstalace a tepelná čerpadla. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům a přáním. Neváhejte nás kontaktovat a my vše zařídíme. Těšíme se na Vás.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.