• Detail firmy

Pavel Kovářík

Základní popis

Zabývám se výrobou a prodejem zahradní keramiky. Nabízíme květináče, plastiky, lampy, krmítka, ptačí budky či mísy.

Adresa

Rapšach 15
378 07 Rapšach

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73494224

Výrobky, činnosti

Zahradní keramika

Kontaktní údaje

E-mail: prodej@keramikakovarik.cz
WWW: www.keramikakovarik.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kovářík - Majitel

Mobil: +420 731 555 310
Další firmy v oboru

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Polská společnost s 27 let zkušeností a exportuje do 40 zemí po celém světě. Nabízejí téměř 4000 obkladů a dekorací. Známý pro jeho mezinárodního designu a vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb podle Paradyž dobře se ocitnou v obou vnitřních soukromých a prestižní rezidenční projekty, kancelářích a veřejných budovách.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.