• Detail firmy

Pavel Korejtko

Základní popis

Zabýváme se výrobou zakázkového nábytku, obývacích i dětských pokojů, pracoven, skříní a kanceláří.

Adresa

Vítězství 168
407 11 Boletice nad Labem - Děčín XXXII

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75268876

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 162 215
E-mail: korejtko.pavel@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-korejtko.cz

Kontaktní osoba

Pavel Korejtko - Majitel

Mobil: +420 602 162 215
Další firmy v oboru

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!