• Detail firmy

Pavel Kopřiva

Základní popis

Vyrábíme veškerý nábytek, pergoly i parapety. Dodáváme interiér včetně návrhů. Nabízíme služby stavebního truhlářství a drobnou zámečnickou výrobu.

Adresa

Jiránkova 2281
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10496131
DIČ:  CZ10496131

Výrobky, činnosti

Nábytek

Vyrábíme veškerý nábytek, dodáváme interiér včetně návrhů, zajišťujeme stavební truhlářství, parapety, podbití.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 103 139
E-mail: info@truhlarstvi-zamecnictvi.cz
WWW: www.truhlarstvi-zamecnictvi.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kopřiva - Majitel

Mobil: +420 602 103 139
Další firmy v oboru

KOWEB s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, výrobních a skladovacích hal, schodišť, částí zemědělských strojů, zásobníků sypkých hmot a lávek. Poskytujeme profesionální služby v oblasti zámečnické výroby. Provádíme řezání, ohýbání - řezání plazmou 1-25mm, řezání kyslíkem do 10mm, ohýbání ohraňovacím lisem 10mm; 3000mm, frézování, soustružení, skružování profilů.

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.