• Detail firmy

Pavel Konopiský

Základní popis

Nákladní doprava - přeprava sypkých materiálů a kamene (vanovými návěsy, paletovým přívěsem a sklápěčem s přívěsem)

Adresa

Přestavlky 53
257 91 Sedlec

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47086203

Výrobky, činnosti

Nákladní doprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 834 516
Telefon: +420 737 105 480
E-mail: konopisky.pavel@seznam.cz
WWW: www.pisek-konopisky. websnadno. cz

Kontaktní osoba

Pavel Konopiský - Majitel

Mobil: +420 603 852 070
Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

AUTOPEPR s.r.o.

Zaměřujeme se na mezinárodní a vnitrostátní přepravu osobních automobilů, užitkových vozidel a karavanů. Disponujeme kamiony zn. Iveco, Renault, Avia, Mercedes a Scania, jejichž součástí jsou speciální nástavby pro přepravu vozidel. V oblasti přepravy vozidel máme bohaté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit - vaše vozidlo přepravíme spolehlivě a profesionálně.