• Detail firmy

Pavel Kočický

Základní popis

Snímače teploty a tepelné energie

Adresa

Lesní 265
357 61 Březová u Sokolova

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45408319

Výrobky, činnosti

Snímače teploty a tepelné energie

Komplexní služby v měření spotřeby tepla a vody. Projektová dokumentace. Prodej měřičů tepla, vodoměrů, regulátorů pro průmysl i bytový fond.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 661 531
Mobil: +420 602 286 708
E-mail: markokocicky@mbox.vol.cz
WWW: www.mar-ko.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kočický - Majitel

Další firmy v oboru

Chytilová & spol., patentová kancelář, s.r.o.

Nabízíme služby patentové a známkové kanceláře. Zajišťujeme registraci patentů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a naši zkušení pracovníci zajišťují ty nejkvalitnější služby v oboru. Práci stavíme na individuálním přístupu, férovém jednání a důvěře. Naše bohaté reference jsou důkazem spokojenosti zákazníků.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Ing. Zdeněk Bednář - Zavádění systémů dle ISO

Firma vznikla v roce 1995 a systém dle ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 zavedla ve více než 30 firmách. Zaměřujeme se zejména na strojírenskou výrobu. Firma má rovněž zkušenosti se stavebními a elektrotechnickými firmami. Za celou dobu nedošlo k tomu, že by zákazník při auditu neobstál.