• Detail firmy

Pavel Kobzák

Základní popis

Provádíme montáž, opravy, zkoušky a veškeré revize elektrických zařízení. Dodáme ekologické topení. Specializujeme se na občanské, průmyslové a zemědělské výstavby, elektráren, transformačních stanic, rozvodů elektrické energie, montážní dozor.

Adresa

Radlas 89/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75643936

Výrobky, činnosti

zkoušky a veškeré revize elektrických zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: kelektro@kelektro.cz
WWW: www.kelektro.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kobzák - Majitel

Mobil: 603 803 171
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.