• Detail firmy

Pavel Klubal

Základní popis

Prodej kávovarů a kávy Lavazza, El Mundo a Star Cup. Servisní služby.

Adresa

Jaselská 10/266
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16172957
DIČ:  CZ5407141894
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Káva

Prodej kávovarů a kávy Lavazza, El Mundo a Star Cup. Servisní služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 971 650
Mobil: +420 777 302 835
WWW: www.cafeklub.cz

Kontaktní osoba

Pavel Klubal - Majitel

Pobočky

Petr Mikeš
Boleslavská 610/26
293 06 Kosmonosy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.