• Detail firmy

Pavel Klíma

Základní popis

Nabízíme strojové, opravy vozovek i chodníků, pokládky litých asfaltů či živičných směsí. Provádíme zemní a bourací práce.

Adresa

Křižatky 92
267 01 Křižatky

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43942270

Výrobky, činnosti

Nabízíme strojové, opravy vozovek i chodníků.

Nabízíme strojové, opravy vozovek i chodníků, pokládky litých asfaltů či živičných směsí. Provádíme zemní a bourací práce.

Kontaktní údaje

E-mail: klima30@seznam.cz
WWW: www.udrzba-komunikaci.com

Kontaktní osoba

Pavel Klíma - Majitel

Mobil: +420 731 269 474
Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.