• Detail firmy

Pavel Kašpar

Základní popis

KAŠPAR Public Relations (vztahy s veřejností) - Nabídka služeb v oblasti public relations, médií a marketingu. Praha, celá ČR.

Adresa

Masarykovo náměstí 20
751 03 Brodek u Přerova

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01578138
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb

Nabídka služeb v oblasti public relations, médií a marketingu. Konzultace, specializace na strategické poradenství, realizaci projektů, vztahy s médii, krizovou komunikaci, interní komunikaci, veřejné záležitosti a redakční služby za seriózní ceny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 884 030
E-mail: pavel.kaspar@kasparpr.cz
WWW: navolnenoze.cz/prezentace/pavel-kaspar/

Kontaktní osoba

Pavel Kašpar - Majitel

Mobil: +420 602 884 030
E-mail: pavel.kaspar@kasparpr.cz
Další firmy v oboru

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.