• Detail firmy

Pavel Kasl s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme celoplastové a fóliové bazény různých tvarů a velikostí, plastové a sklolaminátové nádrže a jímky. Nabízíme montáž a zastřešení bazénů.

Adresa

Obecnice č.p.5
262 21 Obecnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27362167
DIČ:  CZ27362167

Výrobky, činnosti

Celoplastové a fóliové bazény, nádrže, zastřešení

Vyrábíme celoplastové a fóliové bazény různých tvarů a velikostí, plastové a sklolaminátové nádrže a jímky. Nabízíme montáž a zastřešení bazénů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 614 457
Mobil: +420 606 652 527
Fax: +420 318 614 457
E-mail: kasl.bazeny@quick.cz
WWW: www.kasl-bazeny.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kasl - Jednatel

Další firmy v oboru

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.