• Detail firmy

Pavel Karas

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem zemědělské techniky,dodávkami náhradních dílů, službami v zemědělství, technickým poradenství a zprostředkováním pojištění a financování. Klíčovými značky jsou New Holland,CASE,BISO,Kverneland,Strautmann,HAUER,Zetor.

Adresa

Lešetice 3
262 31 Lešetice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76044271
DIČ:  7712241119

Výrobky, činnosti

Zemědělská technika

Kontaktní údaje

E-mail: karas.sluzby@gmail.com

Kontaktní osoba

Pavel Karas - Majitel

Telefon: 604 244 212
E-mail: karas.sluzby@gmail.com
Další firmy v oboru

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.

Unia Araj Realizacje Sp. z o.o.

Produkty Araj Projekty jsou trvanlivé a odolné proti korozi. Optimální technologie zajišťuje úspory ve spotřebě a vysokou kvalitu za dobrou cenu. Nabídka zahrnuje: sila, sušičky, čisticí prostředky a zařízení pro přepravu obilí. - 26 let zkušeností - 5500 velký - Přítomnost v 40 zemích

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.