• Detail firmy

Pavel Kandravý

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí/Tryskání kovů, betonu -MOBILNÍ/METALIZACE/Kovoobrábění/ Nákup a prodej kovoobráběcích strojů.

Adresa

Gruntovní 975
739 44 Brušperk

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66711436

Výrobky, činnosti

KOVO-KOMPLET

Ocelové konstrokce/Tryskání - MOBILNÍ/Kovoobrábění/Použité kovoobráběcí stroje NAKUP/PRODEJ

Kontaktní údaje

E-mail: kupr.stroj@email.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kandravý

Telefon: 739 366 711
E-mail: kupr.stroj@email.cz

Pavel Kandravý

Mobil: 739 366 711

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.